.

ورق گالوانیزه

فروش انواع ورق های گالوانیزه در انواع ضخامت ها و شرکت ها

فروش انواع ورق های گالوانیزه از ضخامت 0.2 تا  به صورت نقد و اقساط از شرکت های زیر:

  • فولاد مبارکه اصفهان
  • کاشان
  • سمنان
  • شهرکرد
  • هفت الماس
  • تراز

شرکت ما دارای عاملیت فروش از فولاد مبارکه اصفهان را داراست پس مفتخر هستیم حداقلین قیمت بازار را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ورق روغنی

انواع ورق های روغنی از 0.2 تا 2 در انواع شرکت ها

انواع ورق روغنی

شرکت ریما الکتریک با نام تجاری کارتال فولاد تبریز با مدیریت جعفرزاده -عاملیت فروش از فولاد مبارکه اصفهان ، فروش انواع ورق های روغنی از ضخامت 0.2 تا 2 در انواع شرکت های فولاد مبارکه اصفهان – فولاد غرب – هفت الماس و …

ما مفتخر بر آنیم که حداقلین قیمت های بازار را به شما همکاران عزیز ارائه دهیم.

ورق های رنگی

فروش انواع ورق های رنگی از ضخامت 0.2 تا 0.7 در انواع رنگ ها و شرکت ها

فروش انواع ورق های رنگی

فروش انواع ورق های رنگی از ضخامت های 0.2 تا 0.7 در انواع رنگ های عمومی بازار از  شرکت های معتبر بازار – شرکت کارتال فولاد تبریز عاملیت فروش از فولاد مبارکه اصفهان و شرکت های دیگر آماده ارائه خدمات فروش به شما همکاران عزیز می باشد.

خدمات پس از فروش ورق ها

برش طولی رول های ورق ها

خدمات برش طولی (برش رول به رول نواربر ،رشته بر )با استفاده از دستگاههای سرعت بالا و با کیفیت، در مجموعه ما به دلیل خدمات پس از فروش ورق می توانید هم قیمت ورق را مناسب تهیه کنید و هم خدمات آن را به حداقل قیمت انجام داده و سرعت و کاهش هزینه را در پی داشته باشید

سفارش خدمات

برش عرضی انواع رول ورق ها

شرکت کارتال فولاد تبریز با نام اصلی ریما الکتریک ، خدمات برش عرضی را نیز در مجموعه خود دارد ، به عبارت دیگر شما کافیست با خرید ورق از مجموعه ما هم پایینترین قیمت را در بازار تبریز و ایران تهیه کرده و هم در اندازه دلخواه شما خدمات برش را داشته باشید.

سفارش خدمات

پرسکاری و فرمینگ انواع ورق ها

شرکت کارتال فولاد تبریز با استفاده از دستگاههای پیشرفته و های اسپید و 100 تن در انواع فک بلند و کوتاه آماده ارائه خدمات پرسکاری و فرمینگ انواع ورق ها به سفارش مشتری و همکاران عزیز می باشد. همکاری با شما افتخار ماست.منتظر تماس شما هستیم.

سفارش خدمات

مدیران ما

شرکت ریما الکتریک تبریز با نام تجاری کارتال فولاد تبریز

برای خرید رول ورق با ما در تماس باشد

فروشگاه آنلاین

اطلاعات بیشتر

سؤالات متداول در مورد شرکت